" SAF BİLİNÇ OL "
" SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN HAREKETE GEÇ "
Omid Mahdavian Kimdir ?
Home

Omid Mahdavian Hakkında

Omid Mahdavian İran kökenli Yoga Eğitmeni, Ayurveda ve Tantra Uzmanıdır. Çocuk yaşlarından itibaren Uzak Doğu Dövüş Sanatlarının farklı dallarında ustalaşmış, aynı zamanda Ayurveda eğitimleri alarak Ayurveda Uzmanı olmuştur. Ayurveda’nın Zihinsel Çalışmaları alanında (Bhuta Vidya)

uzmanlaşarak uzun süren araştırmaları sonucunda “Ame Terapi – Ayurvedik Psikoterapi” tekniğini geliştirmiş ve 2019 yılında kitap olarak yayınlamıştır.

20 yıllık araştırmaları ve deneyimleri ile “Karanlık Çağın Öğretisi – Tantra Öğretileri”ni hem felsefi derinliği, hem pratik çalışmaları ile günümüz insanının anlayabileceği ve yaşama uygulayabileceği şekle getirmek için uzun soluklu bir eğitim haline getirmiştir (Tantra Öğretileri Eğitimi).

Günümüzde her biri için ayrı ayrı ulaşılması gereken öğretilerin bir bütün olarak sunulmasının daha efektif bir yaklaşım olduğunu savunan Omid Mahdavian, bir araya getirdiği bu bütünsel öğretiyi insanlarla buluşturmak için hem yüzyüze, hem online workshoplar, seminerler ve eğitimler düzenlemektedir.

Omid Mahdavian
Omid Mahdavian
Omid Mahdavian